Полтавское празднование «Песенный источник»

Можна з гордістю та впевненістю сказати, що українці є пісенним народом. Тому не дивно, що кожного року проходять різноманітні заходи, котрі лише підтверджують це. Одним з таких фестивалів є «Пісенне джерело», котре є обласним святом, проходить зазвичай наприкінці червня в Градизьку, Глобинського району. Детальніше про святкування розповість Полтавські Інфо.

Святкування

Традиційне обласне культурно-мистецьке свято «Пісенне джерело» кожного року проходить на горі Пивисі, в селищі Градизьк. Вибір місця проведення та святкування не є випадковим. Саме тут народився Герой України, композитор та поет Олександр Білаш. Традиційно в програму заходу входять тематичні вистави, котрі сприяють освітленню життя, творчості відомих діячів культури, уродженців Глобинщини. Це Микола Лисенко, Володимир Верменич, Раїса Кириченко, Георгій та Платон Майбороди, Олександр Білаш. Передбачена обширна концертна програма, в якій виступатимуть професійні, кращі аматорські гурти, колективи Полтавщини та всієї України. Передбачені також виступи та привітання композиторів та поетів.

Жителі Полтавської області, полтавчани з радістю приходять на святкування. В програмі заходу передбачені українські пісні та танці, майстерні виступи артистів. Можна приєднатися до містечка майстрів, спостерігати за майстер-класами, можливо, навчитися чомусь новому.

Захід також стане цікавим та допоможе отримати незабутні враження дітям. Передбачені гастрономічні смаколики, тож, можна буде перекусити.

Інші вокальні фестивалі

Полтава багата і іншими пісенними фестивалями.

  1. «Золота соната». Конкурс проходить кожного року наприкінці жовтня. Це Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв, в якому учасники мають змогу позмагатися за призові місця в таких номінаціях, як вокал, інструментальна музика. Вікові групи розпочинаються від 3 до 25 років, окремо в рамках конкурсу виділена категорія «Професіонали». Організатором є Європейська молодіжна ліга.
  2. «Стежками Гоголя». Талановита молодь може позмагатися, взявши участь в Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв. Захід проходить кожного року в середині січня.
  3. Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Арт Арена» стане чудовим стартом та випробовуванням для талановитих виконавців. Спробувати свої сили зможе кожний.
  4. «Зоряний олімп» є Міжнародним фестивалем-конкурсом мистецтв, котрий проходить наприкінці квітня. В категорії «вокал» та «інструментальна музика» будуть змагатися талановиті полтавчани.

Кожний з цих фестивалів унікальний та особливий, це чудовий початок для вокалістів. Талановита молодь кожного року пробує свої сили, прагне почати свій шлях, «запалити зірку».

Кожного року проходить культурно-пісенний захід «Пісенне джерело». Цей захід цікавий, розважальний та культурний. Його чекають, на нього приходять. Наша культура дійсно багата чудовими голосами, талановита молодь буде виступати для вас. Нудно точно не буде.

 святкування «Пісенне джерело»

История полтавского депутата и бизнесмена

История успеха некоторых личностей поражает и мотивирует на дальнейшие действия. Среди таких историй нужно выделить Владимира Ивченко - депутата от «Совести Украины». Как он...

Патриарх украинского юмора с несправедливым клеймом “врага народа”…

Александра Ковиньку называют Патриархом украинского юмора. Он обладал огромным талантом смеяться над несовершенными проявлениями человеческой жизни. Но и его судьба безжалостно посмеялась над этим...
.,.,.,.